İLETİŞİM PANELİ

İletişim Bilgileri

KLINDEX ITALY

Zemin Bileme ve Cilalama Makineleri, Alet ve Ekipmanları

E4 Zemin 2016 yılında, Klindex SRL İtalya ile ortaklık kurdu,Zemin makinelerini, elmas aletlerini, ekipmanları, zımparalama, cilalama, restorasyon ürünlerini her türlü zemini veya kalibre yüksek kalitede temizleyerek üreten ve tasarlayan. Bu ortaklık ve yüksek düzeyde işbirliği ve bilgi transferi, Saydam Zemin'in beton cilalama projesi ve her türlü zemin uygulamaları için iyi donanımlı, güncel ve uzman olmasını sağlar. Klindex, Ercole ve Enio Bibiano tarafından 1988 yılında kuruldu. Temizleme endüstrisi için makine satışı konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Bibiano kardeşler, sentetik elmas pedleri teknolojisini kullanarak doğal taşı öğütmek ve cilalamak için yeni sistemi tamamladılar ve patent aldılar. İlk önce bu yeni teknolojiyi tanıtmak kolay olmadı, çünkü müşteriler bu tür yeniliğin geleneksel ağır öğütme makinelerine yönelik denenmiş ve ispatlanmış yöntemi geliştirdiğine inanmaya gönülsüz davrandılar.

Bununla birlikte, birkaç yıldan sonra, erken müşterilerden gelen sonuçların ve referansların sayesinde, KLINDEX SİSTEM tartışmasız "her türlü doğal taşı öğütme ve cilalama için en iyi sistem" olarak algılanmaya başladı. Dünyadaki pek çok müteahhit ve imalatçı, Klindex zemin bakım sistemleri ile oldukça büyük bir başarıya imza attı. Bibiano'nun başarısının resmi olarak tanınması, UNICA monoblok için Amsterdam Interclean 2000 Konvansiyonu'nda Klindex'e verilen en yenilikçi ürün ödülüne adanmış bir şekilde belirtilmiştir.


Beton Parlatma: Endüstriyel ve Ticari Yer Döşeme Çözümleri

Döşeme uygulamalarında en çok yönlü ve kalıcı seçeneklerden biri beton cilalama işlemidir. Bu işlem sıradan, mat, gri bir zemini alır ve esnek, cazip bir çalışma yüzeyine dönüştürür. Özel olarak tasarlanmış parlatıcılar, elmaslar ve dikkatli prosedürler kullanarak, nitelikli bir beton parlatma elemanı, herhangi bir işyeri için ideal bir zemin oluşturabilir.

Devamını Oku

Projelerimizi beğendiniz mi? Bizimle ulaşmak için lütfen ekibimizle iletişime geçin.